Cameron Sino tarvikeakku Motorola F3, F3C akku 750 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola F3, F3C akku 750 mAh
Akku sopii mm: Motorola F3, F3C.
In stock
- SKU
- CS-MOF3SL
16,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola F3, F3C akku 750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-MOF3SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128012504 |
| Korvaa | BD50 / SNN5796A / SNN5796 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 47.01 x 34.96 x 4.48mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review