Cameron Sino tarvikeakku Motorola E398, ROKR E1, ROKR E3, V810, C150 akku 950 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola E398, ROKR E1, ROKR E3, V810, C150 akku 950 mAh
Akku sopii mm: Motorola E398, ROKR E1, ROKR E3, V810, C150.
In stock
- SKU
- CS-MOE398SL
15,95 €
5,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola E398, ROKR E1, ROKR E3, V810, C150 akku 950 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-MOE398SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006534 |
| Korvaa | SNN5699A |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 53.64 x 31.46 x 6.88mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review