Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid X akku 1200 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid X akku 1200 mAh
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin: MB810 Droid X ME811 Droid X2 Daytona MB870 Milestone X Shadow Fire XTTämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:BH5X SNN5865A
In stock
- SKU
- CS-MBH05SL
14,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid X akku 1200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MBH05SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036128 |
| Korvaa | BH5X / SNN5865A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 65.05 x 41.97 x 4.78mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review