Cameron Sino tarvikeakku Motorola DROID RAZR MAXX HD 4G akku 2450 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola DROID RAZR MAXX HD 4G akku 2450 mAh
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin: XT925 XT926 DROID RAZR MAXX DROID RAZR MAXX HD 4GTämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:EV30 SNN5915A SNN5915B
In stock
- SKU
- CS-MXT926SL
59,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola DROID RAZR MAXX HD 4G akku 2450 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MXT926SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079996 |
| Korvaa | EV30 / SNN5915A / SNN5915B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2450mAh / 9.31Wh |
| Mitat | 94.41 x 57.17 x 3.32mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review