Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid Razr Maxx akku 3400 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid Razr Maxx akku 3400 mAh
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin: Droid Razr Maxx XT912M XT916Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:EB40 SNN5910 SNN5910A SNN5910B
In stock
- SKU
- CS-MXT916SL
45,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid Razr Maxx akku 3400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MXT916SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081456 |
| Korvaa | EB40 / SNN5910 / SNN5910A / SNN5910B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.92Wh |
| Mitat | 95.56 x 56.95 x 4.25mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review