Cameron Sino tarvikeakku Motorola DROID RAZR M 4G LTE akku 1940 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola DROID RAZR M 4G LTE akku 1940 mAh
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin: RAZR I MT788 XT890 Eelectrify M Scorpion Mini XT901 XT907 DROID RAZR M XT907 XT905 RAZR M 201M XT902 DROID RAZR M 4G LTE Droid Razr I XT980Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:EG30 SNN5916A
In stock
- SKU
- CS-MXT902SL
59,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola DROID RAZR M 4G LTE akku 1940 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MXT902SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080282 |
| Korvaa | EG30 / SNN5916A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1940mAh / 7.37Wh |
| Mitat | 89.18 x 48.71 x 3.44mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review