Cameron Sino tarvikeakku Motorola DROID MAXX, DROID MAXX 4G LTE, DROID ULTRA akku 2100 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola DROID MAXX, DROID MAXX 4G LTE, DROID ULTRA akku 2100 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
DROID MAXX DROID MAXX 4G LTE DROID ULTRATämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:EU20 SNN5924A
In stock
- SKU
- CS-MXT108SL
22,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola DROID MAXX, DROID MAXX 4G LTE, DROID ULTRA akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MXT108SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128084020 |
| Korvaa | EU20 / SNN5924A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 104.48 x 60.50 x 2.55mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review