Cameron Sino tarvikeakku Motorola Devour A555, Calgary, XT800, MB501 akku 1200 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Devour A555, Calgary, XT800, MB501 akku 1200 mAh
Akku sopii mm: Motorola Devour A555, Calgary, XT800, MB50.
In stock
- SKU
- CS-MOA555SL
23,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola Devour A555, Calgary, XT800, MB501 akku 1200 mAh
Edullinen ja laadukas Motorola Devour A555, Calgary, XT800, MB50 yhteensopiva akku. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian. Laadukas tarvi…
More Information
| SKU | CS-MOA555SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033516 |
| Korvaa | SNN5846 / SNN5846A / BS6X |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 48.95 x 46.55 x 5.44mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review