Cameron Sino tarvikeakku Motorola C300, C335 akku 750 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola C300, C335 akku 750 mAh
Akku sopii mm: Motorola C300, C335 .
In stock
- SKU
- CS-MOC335SL
16,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola C300, C335 akku 750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-MOC335SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027317 |
| Korvaa | SNN5725A |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 52.15 x 35.08 x 6.47mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review