Cameron Sino tarvikeakku Motorola C261, SLVR L7, SLVR L7i, K1, L8, C257, V3X L6, Z1, RIZR Z3, KRZR K1, L2, E690, W220M akku 750 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola C261, SLVR L7, SLVR L7i, K1, L8, C257, V3X L6, Z1, RIZR Z3, KRZR K1, L2, E690, W220M akku 750 mAh
Akku sopii mm: Motorola C261, SLVR L7, SLVR L7i, K1, L8, C257, V3X L6, Z1, RIZR Z3, KRZR K1, L2, E690, W220M.
In stock
- SKU
- CS-MOL6SL
12,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola C261, SLVR L7, SLVR L7i, K1, L8, C257, V3X L6, Z1, RIZR Z3, KRZR K1, L2, E690, W220M akku 750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-MOL6SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006145 |
| Korvaa | BC50 / 77865 / CFNN1043 / SNN5779 / SNN5779A / SNN5779B / SNN5779C |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 44.93 x 37.59 x 4.32mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review