Cameron Sino tarvikeakku Motorola BP7X akku 1600 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola BP7X akku 1600 mAh
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin: A855 Sholes AndroidA954 A955 Droid 2 A957 Admiral Admiral XT603 Cliq 2 Cliq MB200 Cliq MB220 Cliq XT Cliq XT MB501 DEXT DEXT Cliq Droid Droid 2 A955 Droid 2 Global Droid A855 Droid Pro Droid Pro A957 Elway Plus Fire I1 Kronos MB612 MB220 MB611 MB632 ME722 Milestone Milestone 2 Milestone 2 XT720 Milestone A853 Milestone Plus MotoSmart Pro+ Quench R2D2 A957 Sholes Tablet Titanium Titanium A955 VENUS Xprt XPRT MB612 XT311 XT316 XT319 XT603 XT609 XT610 XT681 XT701 XT711 XT720 MOTOROI
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:
BP7XSNN5875SNN5875A
In stock
- SKU
- CS-MOA853SL
15,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola BP7X akku 1600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MOA853SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126348 |
| Korvaa | BP7X / SNN5875A / SNN5875 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 50.00 x 45.60 x 6.80 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review