Cameron Sino tarvikeakku Motorola A910 akku 1100 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola A910 akku 1100 mAh
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin: A910 E770 E1070 V1050 V257 V261 V980 C980 ROKR E1 IC902 W315 i776 i885Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:BT-60 SNN5744A SNN5782
In stock
- SKU
- CS-MOA910SL
14,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola A910 akku 1100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MOA910SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025610 |
| Korvaa | BT-60 / SNN5744A / SNN5782 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 53.91 x 35.22 x 5.60 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review