Cameron Sino tarvikeakku Motorola A855 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2300 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola A855 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2300 mAh
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin: Droid A855 A855 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:SNN5843 SNN5843A BP6X
In stock
- SKU
- CS-MOA855XL
20,95 €
10,48 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola A855 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MOA855XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037590 |
| Korvaa | SNN5843 / SNN5843A / BP6X / BP7X |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.51Wh |
| Mitat | 50.00 x 45.70 x 10.90 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review