Blackberry Q5, Q5 LTE, Q5 LTE SQR100-1 akku 2100 mAh
calcActive())">
Blackberry Q5, Q5 LTE, Q5 LTE SQR100-1 akku 2100 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Q5 Q5 LTE Q5 LTE SQR100-1Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:BAT-51585-003 BAT-51585-103 PTSM1
In stock
- SKU
- CS-BRQ500SL
17,95 €
8,98 €
Kuvaus / Blackberry Q5, Q5 LTE, Q5 LTE SQR100-1 akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BRQ500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086031 |
| Korvaa | BAT-51585-003 / BAT-51585-103 / PTSM1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 75.69 x 48.72 x 4.35mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
6 units available |
|---|
Write Your Own Review