Blackberry Pearl 9100 akku 2100 mAh
calcActive())">
Blackberry Pearl 9100 akku 2100 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Pearl 9100Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:30130001RM BAT-24387-003 F-M1
In stock
- SKU
- CS-BR9100XL
19,95 €
Kuvaus / Blackberry Pearl 9100 akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-BR9100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054979 |
| Korvaa | F-M1 / BAT-24387-003 / 30130001RM |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.77Wh |
| Mitat | 51.50 x 37.20 x 12.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review