Blackberry Classic, Classic 4G, Kopi akku 2500 mAh
calcActive())">
Blackberry Classic, Classic 4G, Kopi akku 2500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Classic Classic 4G KopiTämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:1ICP4/59/93 BPCLS00001B
In stock
- SKU
- CS-BRQ200SL
21,95 €
Kuvaus / Blackberry Classic, Classic 4G, Kopi akku 2500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BRQ200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106647 |
| Korvaa | BPCLS00001B / 1ICP4/59/93 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 92.93 x 57.31 x 3.02mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review