Blackberry Bellagio, Bold 9790, Bold 9900 akku 1250 mAh
calcActive())">
Blackberry Bellagio, Bold 9790, Bold 9900 akku 1250 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Bellagio Bold 9790 Bold 9900Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:BAT-30615-006 JM1 J-M1
In stock
- SKU
- CS-BR9900FL
15,95 €
6,95 €
Kuvaus / Blackberry Bellagio, Bold 9790, Bold 9900 akku 1250 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BR9900FL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058885 |
| Korvaa | JM1 / BAT-30615-006 / J-M1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Mitat | 65.00 x 43.50 x 4.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review