Blackberry BBSTL100-4, BBSTL100-4w, Laguna akku 1800 mAh
calcActive())">
Blackberry BBSTL100-4, BBSTL100-4w, Laguna akku 1800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
BBSTL100-4 BBSTL100-4w LagunaTämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:ACC-51546-201 BAT-47277-001 BAT-47277-003
In stock
- SKU
- CS-BRZ100XL
20,95 €
Kuvaus / Blackberry BBSTL100-4, BBSTL100-4w, Laguna akku 1800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BRZ100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073222 |
| Korvaa | ACC-51546-201, BAT-47277-001, BAT-47277-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 84.60 x 34.47 x 4.95mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review