Blackberry Apollo, Curve 9350, Curve 9360 akku 1000 mAh
calcActive())">
Blackberry Apollo, Curve 9350, Curve 9360 akku 1000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
Apollo Curve 9350 Curve 9360Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:ACC-39508-201 ACC-39508-301 BAT-34413-003
In stock
- SKU
- CS-BR9360FL
16,95 €
Kuvaus / Blackberry Apollo, Curve 9350, Curve 9360 akku 1000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BR9360FL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058892 |
| Korvaa | EM1 / BAT-34413-003 / ACC-39508-201 / ACC-39508-301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 42.00 x 39.20 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review