Blackberry A10, Aristo, Aristo EU akku 2800 mAh
calcActive())">
Blackberry A10, Aristo, Aristo EU akku 2800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackberry puhelinten kanssa:
A10 Aristo Aristo EUTämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackberry puhelin alkuperäisakut:BAT-50136-001 BAT-50136-002
In stock
- SKU
- CS-BRZ300XL
18,95 €
Kuvaus / Blackberry A10, Aristo, Aristo EU akku 2800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-BRZ300XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085911 |
| Korvaa | BAT-50136-001 / BAT-50136-002 / STR100-2 / BAT-50136-101 / CUWV1 / BAT-50136-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Mitat | 111.66 x 56.86 x 3.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review