Bea-fon puhelimen SL860 Touch / SL860_EU001B yhteensopiva akku 1450mAh
calcActive())">
Bea-fon puhelimen SL860 Touch / SL860_EU001B yhteensopiva akku 1450mAh
Bea-fon puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSL860 Touch SL860_EU001BKorvattavat Bea-fon puhelimen alkuperäisakutSL860
In stock
- SKU
- CS-BEL860SL
18,95 €
Kuvaus / Bea-fon puhelimen SL860 Touch / SL860_EU001B yhteensopiva akku 1450mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-BEL860SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209836 |
| Korvaa | SL860 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1450mAh / 5.37Wh |
| Mitat | 64.80 x 44.00 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review