Bea-fon puhelimen M6 Premium yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Bea-fon puhelimen M6 Premium yhteensopiva akku 3600mAh
Bea-fon puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitM6 PremiumKorvattavat Bea-fon puhelimen alkuperäisakutM6
In stock
- SKU
- CS-BEM600SL
20,95 €
Kuvaus / Bea-fon puhelimen M6 Premium yhteensopiva akku 3600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-BEM600SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199618 |
| Korvaa | M6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.86Wh |
| Mitat | 87.40 x 64.40 x 4.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review