Asus ZE620KL, ZenFone 5 2018, ZenFone 5 2018 Dual SIM akku 3200mAh
calcActive())">
Asus ZE620KL, ZenFone 5 2018, ZenFone 5 2018 Dual SIM akku 3200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-AUZ620SL
22,95 €
Kuvaus / Asus ZE620KL, ZenFone 5 2018, ZenFone 5 2018 Dual SIM akku 3200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-AUZ620SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139317 |
| Korvaa | 0B200-02890100 / C11P1708 (1ICP4/66/75) |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 75.45 x 64.85 x 3.65mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review