Asus ZE554KL akku 3200mAh
calcActive())">
Asus ZE554KL akku 3200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-AUE554SL
23,95 €
Kuvaus / Asus ZE554KL akku 3200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-AUE554SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142270 |
| Korvaa | C11P1618 1ICP4/66/80 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 81.65 x 65.40 x 3.15mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review