Asus ZB555KL, ZenFone Max M1, ZenFone Max M1 Dual SIM akku 3700mAh
calcActive())">
Asus ZB555KL, ZenFone Max M1, ZenFone Max M1 Dual SIM akku 3700mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-AUB555SL
22,95 €
Kuvaus / Asus ZB555KL, ZenFone Max M1, ZenFone Max M1 Dual SIM akku 3700mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-AUB555SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139508 |
| Korvaa | C11P1707 / 0B200-02880000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 14.25Wh |
| Mitat | 81.08 x 59.78 x 4.22mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review