Asus älypuhelinten 4 Selfie Lite Dual SIM LTE / ZB520KL yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Asus älypuhelinten 4 Selfie Lite Dual SIM LTE / ZB520KL yhteensopiva akku 4000mAh
Asus älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit4 Selfie Lite Dual SIM LTE ZB520KL ZenFone 4 Selfie LiteKorvattavat Asus älypuhelinten alkuperäisakutC11P1613
In stock
- SKU
- CS-AUB520SL
22,95 €
Kuvaus / Asus älypuhelinten 4 Selfie Lite Dual SIM LTE / ZB520KL yhteensopiva akku 4000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-AUB520SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150206 |
| Korvaa | C11P1613 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 80.28 x 64.52 x 4.32mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review