Apple iPhone SE 3 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Apple iPhone SE 3 yhteensopiva akku 2000mAh
Apple puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitApple iPhone SE3 iPhone SE 3rd Gen A2783Korvattavat Apple puhelimen alkuperäisakutA2819
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-IPH278SL
18,95 €
16,95 €
Kuvaus / Apple iPhone SE 3 yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-IPH278SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187387 |
| Korvaa | A2819 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.76Wh |
| Mitat | 93.30 x 39.10 x 3.30mm |
Stocks
Write Your Own Review