Apple iPhone 13 Mini yhteensopiva akku 2350mAh
calcActive())">
Apple iPhone 13 Mini yhteensopiva akku 2350mAh
Apple älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitA2630 iPhone 13 Mini iPhone 13 mini 5GKorvattavat Apple älypuhelinten alkuperäisakutA2660
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-IPH326SL
23,95 €
Kuvaus / Apple iPhone 13 Mini yhteensopiva akku 2350mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-IPH326SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175025 |
| Korvaa | A2660 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2350mAh / 9.05Wh |
| Mitat | 75.80 x 36.90 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review