Apple iPhone 11 Pro yhteensopiva tehoakku 3500mAh
calcActive())">
Apple iPhone 11 Pro yhteensopiva tehoakku 3500mAh
Apple puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitiPhone 11 Pro A2215 A2160Korvattavat Apple puhelimen alkuperäisakut616-00659 616-00660
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-IPH120XL
29,95 €
Kuvaus / Apple iPhone 11 Pro yhteensopiva tehoakku 3500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-IPH120XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,83 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187448 |
| Korvaa | 616-00659 / 616-00660 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.41Wh |
| Mitat | 99.10 x 59.10 x 4.85mm |
| Jännite | 3,83 V |
Stocks
Write Your Own Review