Leica MS60, TM30 Total Stations, TS30 Total Station akku 5800mAh
calcActive())">
Leica MS60, TM30 Total Stations, TS30 Total Station akku 5800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Leica mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-GBE242SL
232,95 €
Kuvaus / Leica MS60, TM30 Total Stations, TS30 Total Station akku 5800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-GBE242SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146957 |
| Korvaa | 77GEB242 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 85.84Wh |
| Mitat | 71.80 x 40.46 x 76.80mm |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review