Leica kameroiden M11 / M11 Glossy yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Leica kameroiden M11 / M11 Glossy yhteensopiva akku 1800mAh
Leica kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitM11 M11 Glossy M11M M11PKorvattavat Leica kameroiden alkuperäisakutBP-SCL7
In stock
- SKU
- CS-BDM110MC
48,95 €
40,95 €
Kuvaus / Leica kameroiden M11 / M11 Glossy yhteensopiva akku 1800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Leica kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-BDM110MC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218791 |
| Korvaa | BP-SCL7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 60.50 x 40.80 x 29.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review