Ledlenser taskulampun X21R / X21R.2 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Ledlenser taskulampun X21R / X21R.2 yhteensopiva akku 5000mAh
Ledlenser taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitX21R X21R.2Korvattavat Ledlenser taskulampun alkuperäisakutSP7712
In stock
- SKU
- CS-LMT210FT
26,95 €
22,95 €
Kuvaus / Ledlenser taskulampun X21R / X21R.2 yhteensopiva akku 5000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ledlenser taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-LMT210FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | LiFePO4 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206910 |
| Korvaa | SP7712 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 48Wh |
| Mitat | 225.20 x 33.30 x 33.00mm |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
Write Your Own Review