Ledlenser taskulampun MH4 / MH5 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Ledlenser taskulampun MH4 / MH5 yhteensopiva akku 800mAh
Ledlenser taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMH4 MH5 iH5R ML4 P5R Core P5R Work P5R P5R.2Korvattavat Ledlenser taskulampun alkuperäisakut14500
In stock
- SKU
- CS-LMP510FT
16,95 €
Kuvaus / Ledlenser taskulampun MH4 / MH5 yhteensopiva akku 800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ledlenser taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-LMP510FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210221 |
| Korvaa | 14500CY |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 52.80 x 14.60 x 14.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review