Ledlenser taskulampun H19R Signature / H15R Core yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Ledlenser taskulampun H19R Signature / H15R Core yhteensopiva akku 5000mAh
Ledlenser taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitH19R Signature H15R Core H19R CoreKorvattavat Ledlenser taskulampun alkuperäisakut502310
In stock
- SKU
- CS-LMT150FT
23,95 €
20,95 €
Kuvaus / Ledlenser taskulampun H19R Signature / H15R Core yhteensopiva akku 5000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ledlenser taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-LMT150FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197973 |
| Korvaa | 502310 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 37Wh |
| Mitat | 75.30 x 42.60 x 21.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review