Microbattery Samsung laturi - 5.5 x 3.3 mm - 65W - 19V
calcActive())">
Microbattery Samsung laturi - 5.5 x 3.3 mm - 65W - 19V
Mukana myös verkkovirtakaapeli.
Laturi on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
NP270 NP270E5E NP300E7A-A01SE NP300V3A NP305 NP350V5C NP355 NP355V5C NP370R4E NP370R5E NP470R5E NP535U4C NP700Z3A NP-P10 NP-P30 NP-P30 LTC 1400 NP-P30 MVC 1500 NP-P480 NP-P60 NP-Q1 NP-Q30 NP-Q320 NP-Q330 NP-Q40 NP-Q430 NP-Q70 NP-R40 NP-R519 NP-R522 NP-R530 NP-R620 NP-R720 NP-R730 NP-RC510 NP-RV510 NP-RV511 NP-RV711 NP-RV720 NP-SF310 GT GT9000 M M40 VM VM6000 VM VM6300, VM6300cT VM VM7000 VM VM7550, VM7550cT VM VM7600, VM7600cT VM VM7650, VM7650cT, VM7650cXTD VM VM7700, VM7700XTD VM VM8000 VM VM8080cXT VM VM8090cT, VM8090cXTD VM VM8095cX VM VM8100 X X05 X X10 X X15 X X20 X X30 X X360 X X460 X X60
In stock
- SKU
- MBXSA-AC0003
33,95 €
Kuvaus / Microbattery Samsung laturi - 5.5 x 3.3 mm - 65W - 19V
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.More Information
| SKU | MBXSA-AC0003 |
|---|---|
| Teho | 65 w |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 19V |
| Liitintyyppi | 5,5 x 3,3 |
| Valmistaja | MicroBattery |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 5705965702215 |
| Korvaa | AD-6019A, AD6019A, AD-6019R, BA44-00242A, BA44-00299A |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
4 units available |
|---|---|---|
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review