Green Cell Pro 130W Acer Laturi 19V 7.1A - Liitin 5.5 x 1.7
calcActive())">
Green Cell Pro 130W Acer Laturi 19V 7.1A - Liitin 5.5 x 1.7
Laturi sopii ainakin seuraaviin Acer kannettaville tietokoneisiin
Acer Aspire VN7-791G 1510 Series 1520 Series 1525 1620 Series 1621 1622 1623 1624 1660 Series 1661 1662 1663 1664 1670 Series 1671 1672 1673 1674 5010 Nitro VN7-592G Nitro VN7-791G Nitro VN7-792G VN7-591G
Acer Extensa 2000/2500 Series 2001 2501
Acer TravelMate 2000 Series 2001 2100 SERIES 2101 2103 2200 SERIES 2500 Series 2501 2502 2600 Series 2601 2602 2700 Series 2701 2702
Texas Instruments TravelMate 2000 Series
In stock
- SKU
- AD102P
44,95 €
Kuvaus / Green Cell Pro 130W Acer Laturi 19V 7.1A - Liitin 5.5 x 1.7
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 36kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.More Information
| SKU | AD102P |
|---|---|
| Teho | 130 W |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 19V |
| Liitintyyppi | 5.5*1.7 |
| Valmistaja | Green Cell |
| Takuu | 3 vuotta |
| EAN | 5903317226420 |
| Korvaa | AP.13503.001, KP.13503.004, 25.A3601.001, KP.13503.006, KP.13501.005, KP.13503.007, KP.13501.007 |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review