Green Cell Microsoft Surface RT / RT 2 / Pro 1 / Pro laturi - 48W 12V 3.6A
calcActive())">
Green Cell Microsoft Surface RT / RT 2 / Pro 1 / Pro laturi - 48W 12V 3.6A
Laturi on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft kannettavien tietokoneiden kanssa:
Microsoft Surface Pro 2 1 Pro 1 2
In stock
- SKU
- AD62P
29,95 €
24,95 €
Kuvaus / Green Cell Microsoft Surface RT / RT 2 / Pro 1 / Pro laturi - 48W 12V 3.6A
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 36kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.More Information
| SKU | AD62P |
|---|---|
| Teho | 48 W |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 12 V |
| Liitintyyppi | Surface 5 Pin |
| Valmistaja | Green Cell |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 5903317226376 |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review