Green Cell Laturi / Verkkovirtalähde USB-C 65W kannettaville tietokoneille
calcActive())">
Green Cell Laturi / Verkkovirtalähde USB-C 65W kannettaville tietokoneille
Tehokas 65 watin USB-C virtalähde kiinteällä USB-C johdolla. Kokonaispituus 3 metriä. Jännite ja virta-alueet: 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3.25A. Toimii myös uusien USB-C Macbookkien lataamiseen.
In stock
- SKU
- AD129P-AD134P
39,95 €
Kuvaus / Green Cell Laturi / Verkkovirtalähde USB-C 65W kannettaville tietokoneille
Laadukas laturi 36kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.
30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.
More Information
| SKU | AD129P-AD134P |
|---|---|
| Teho | 65W |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3.25A |
| Liitintyyppi | USB-C |
| Valmistaja | Green Cell |
| Takuu | 3 vuotta |
| EAN | 5904326372023 |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review