Green Cell 40W Samsung Laturi 12V 3.33A - Liitin 2.5*0.7
calcActive())">
Green Cell 40W Samsung Laturi 12V 3.33A - Liitin 2.5*0.7
Laturi Samsung kannettaville tietokoneille:
Samsung XE700T1C Samsung 500C Samsung 500C12 Samsung XE500C12 Samsung 300T Samsung 300TZC Samsung 303C Samsung 303C12 Samsung 500T Samsung 500T1C Samsung ATIV Smart Samsung XE300TZC Samsung XE303C12 Samsung XE500C Samsung XE500C13 Samsung XE500T Samsung XE500T1C Samsung 700T Samsung 700T1C Samsung 300M22 Samsung 500C13 Samsung 503C Samsung 503C12 Samsung Ativ Smart Samsung Ativ Tab Samsung Chromebook 2 Samsung Chromebook 3 Samsung XE300M22 Samsung XE503C12 Samsung XE503C32 Samsung A12 Samsung A12040N1A Samsung AA Samsung AD Samsung BA44 Samsung Series 3
In stock
- SKU
- AD59P
24,95 €
20,95 €
Kuvaus / Green Cell 40W Samsung Laturi 12V 3.33A - Liitin 2.5*0.7
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 36kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.
30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.
More Information
| SKU | AD59P |
|---|---|
| Teho | 40W / 3.33A |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 12V |
| Liitintyyppi | Plug: 2.5*0.7 |
| Valmistaja | Green Cell |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 5903317227960 |
| Korvaa | BA44-00286A, AA-PA3N40W/E |
Stocks
Write Your Own Review