Green Cell 120W Asus Laturi 19V 6.32A - Liitin 4,5*3,0 keskipinnillä
calcActive())">
Green Cell 120W Asus Laturi 19V 6.32A - Liitin 4,5*3,0 keskipinnillä
Asus yhteensopiva Green Cell Laturi on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tietokoneiden kanssa:
Asus N501 Asus N501J Asus N501JW Asus N501V Asus N501VW Asus ROG G501 Asus ROG G501J Asus ROG G501JW Asus ROG G501V Asus ROG G501VW Asus ZenBook Pro Asus Zenbook Pro Asus A15 Asus ADP LITEON A15 LITEON ADP LITEON PA-1121 Asus PA-1121
In stock
- SKU
- AD103P
44,95 €
36,95 €
Kuvaus / Green Cell 120W Asus Laturi 19V 6.32A - Liitin 4,5*3,0 keskipinnillä
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 36kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on …
More Information
| SKU | AD103P |
|---|---|
| Teho | 120W |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 19v |
| Liitintyyppi | pyöreä 4,5-3,0mm KESKIPINNILLÄ |
| Valmistaja | Green Cell |
| Takuu | 3 vuotta |
| EAN | 5903317226437 |
Stocks
Write Your Own Review