Panasonic Lumix DMC-GH3, Lumix DMC-GH3A, Lumix DMC-GH3AGK laturi / virtalähde
calcActive())">
Panasonic Lumix DMC-GH3, Lumix DMC-GH3A, Lumix DMC-GH3AGK laturi / virtalähde
Laturi / Virtalähde on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-GH3 Lumix DMC-GH3A Lumix DMC-GH3AGKTämä laturi korvaa ainakin seuraavat Panasonic laturit:DMW-BLF19 DMW-BLF19E DMW-BLF19PP
In stock
- SKU
- DF-PLF190UH
16,95 €
Kuvaus / Panasonic Lumix DMC-GH3, Lumix DMC-GH3A, Lumix DMC-GH3AGK laturi / virtalähde
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.More Information
| SKU | DF-PLF190UH |
|---|---|
| Teho | DC8.4V x 2 |
| Sisääntulojännite | Micro USB 5V / 2.1A |
| Ulostulojännite | DC8.4V x 2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114345 |
| Korvaa | DMW-BLF19 / DMW-BLF19E / DMW-BLF19PP / DMW-BTC10 / DMW-BTC10G |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review