Canon Powershot ACK-800 kameran verkkovirtalähde
calcActive())">
Canon Powershot ACK-800 kameran verkkovirtalähde
Laturi on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
PowerShot A100 PowerShot A1000 IS PowerShot A1100 IS PowerShot A200 PowerShot A2000 IS PowerShot A2100 IS PowerShot A300 PowerShot A310 PowerShot A400 PowerShot A410 PowerShot A420 PowerShot A430 PowerShot A460 PowerShot A470 PowerShot A470 PowerShot A480 PowerShot A510 PowerShot A520 PowerShot A530 PowerShot A540 PowerShot A550 PowerShot A560 PowerShot A570 IS PowerShot A580 PowerShot A590 IS
PowerShot A700 PowerShot A710 IS PowerShot A720 IS PowerShot E1 PowerShot SX100 IS Powershot SX120 Powershot A1000 IS Powershot A1100 IS Powershot A2000 IS Powershot A2100 Powershot SX120 IS Powershot SX130 PowerShot A1200Tämä laturi korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäiset laturit:ACK-800 CA-PS200 CA-PS800
In stock
- SKU
- DF-ACS800MC
19,95 €
9,98 €
Kuvaus / Canon Powershot ACK-800 kameran verkkovirtalähde
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.More Information
| SKU | DF-ACS800MC |
|---|---|
| Teho | 6.0W |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 3.0V-2.0A |
| Liitintyyppi | 48.00 x 47.00 x 28.00 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128068600 |
| Korvaa | ACK-800 / CA-PS200 / CA-PS800 |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review