Canon LP-E6 (5D Mark III, EOS 5D Mark III, EOS 60D) laturi / virtalähde kahdelle akulle
calcActive())">
Canon LP-E6 (5D Mark III, EOS 5D Mark III, EOS 60D) laturi / virtalähde kahdelle akulle
Laturi / Virtalähde on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
5D Mark III EOS 5D Mark III EOS 60DTämä laturi korvaa ainakin seuraavat Canon laturit:LC-E6 LC-E6E LP-E6
In stock
- SKU
- DF-LPE6UH
17,95 €
Kuvaus / Canon LP-E6 (5D Mark III, EOS 5D Mark III, EOS 60D) laturi / virtalähde kahdelle akulle
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.More Information
| SKU | DF-LPE6UH |
|---|---|
| Teho | DC8.4V x 2 |
| Sisääntulojännite | Micro USB 5V / 2.1A |
| Ulostulojännite | DC8.4V x 2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114291 |
| Korvaa | LP-E6 / LP-E6N / LC-E6 / LC-E6E / LP-EL |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
5 units available |
|---|
Write Your Own Review