Canon EF-S, EOS 550D, EOS 600D laturi / virtalähde
calcActive())">
Canon EF-S, EOS 550D, EOS 600D laturi / virtalähde
Laturi / Virtalähde on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
EF-S EOS 550D EOS 600DTämä laturi korvaa ainakin seuraavat Canon laturit:LC-E8 LC-E8C LC-E8E
In stock
- SKU
- DF-LPE8UH
16,95 €
14,95 €
Kuvaus / Canon EF-S, EOS 550D, EOS 600D laturi / virtalähde
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.More Information
| SKU | DF-LPE8UH |
|---|---|
| Teho | DC8.4V x 2 |
| Sisääntulojännite | 5.0V ~ 2A |
| Ulostulojännite | DC8.4V x 2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114307 |
| Korvaa | LP-E8 / LC-E8 / LC-E8C / LC-E8E |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
4 units available |
|---|
Write Your Own Review