Kyocera NP-900, 02491-0015-00, BATS4, 02491-0037-00 yhteensopiva akku 600 mAh
calcActive())">
Kyocera NP-900, 02491-0015-00, BATS4, 02491-0037-00 yhteensopiva akku 600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Prima kameroiden kanssa:
DM-6331 DS-6340 SL-6 DS-4331 DS-4341 DS-4330 DS-6330 DS-5330 DS-4346 DS-5080 DM-5331 DS-T5 SL-63 DS-5341Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Prima alkuperäisakut:NP-900 02491-0015-00 BATS4 02491-0037-00 DS-4330
In stock
- SKU
- CS-NP900
18,95 €
Kuvaus / Kyocera NP-900, 02491-0015-00, BATS4, 02491-0037-00 yhteensopiva akku 600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-NP900 |
|---|---|
| EAN | 4894128005575 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 43.70 x 31.30 x 7.00mm |
| Korvaa | NP-900 / 02491-0015-00 / BATS4 / 02491-0037-00 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review