Kustomoitu akkupaketti CR2032 1S1P akku 225mAh
calcActive())">
Kustomoitu akkupaketti CR2032 1S1P akku 225mAh
akkupaketti erikois yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCR2032 1S1PKorvattavat akkupaketti erikois alkuperäisakutCR2032 1S1P
In stock
- SKU
- CS-CM034SL
15,95 €
13,95 €
Kuvaus / Kustomoitu akkupaketti CR2032 1S1P akku 225mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu akkupaketti erikois -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-CM034SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Lithium |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168874 |
| Korvaa | CR2032 1S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 225mAh / 0.68Wh |
| Mitat | 23.40 x 23.40 x 3.30mm |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review