Kustomoitu akkupaketti 2ICP/65/30/30 1S2P akku 1200mAh
calcActive())">
Kustomoitu akkupaketti 2ICP/65/30/30 1S2P akku 1200mAh
akkupaketti erikois yhteensopiva akku – sopivat laitemallit2ICP/65/30/30 1S2PKorvattavat akkupaketti erikois alkuperäisakut2ICP/65/30/30 1S2P
In stock
- SKU
- CS-CM033SL
23,95 €
Kuvaus / Kustomoitu akkupaketti 2ICP/65/30/30 1S2P akku 1200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu akkupaketti erikois -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-CM033SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164654 |
| Korvaa | 2ICP/65/30/30 1S2P |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 30.80 x 30.00 x 13.50 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review