Kustomoitu akkupaketti 1ICP/5/30/48 1S1P akku 750mAh
calcActive())">
Kustomoitu akkupaketti 1ICP/5/30/48 1S1P akku 750mAh
akkupaketti erikois yhteensopiva akku – sopivat laitemallit1ICP/5/30/48 1S1PKorvattavat akkupaketti erikois alkuperäisakut1ICP/5/30/48 1S1P
In stock
- SKU
- CS-CM002SL
16,95 €
Kuvaus / Kustomoitu akkupaketti 1ICP/5/30/48 1S1P akku 750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu akkupaketti erikois -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-CM002SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109433 |
| Korvaa | 1ICP/5/30/48 1S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 49.38 x 32.40 x 5.40 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review