Kustomoitu akkupaketti 18650 4S1P akku 2600mAh
calcActive())">
Kustomoitu akkupaketti 18650 4S1P akku 2600mAh
akkupaketti erikois yhteensopiva akku – sopivat laitemallit18650 4S1PKorvattavat akkupaketti erikois alkuperäisakut18650 4S1P
In stock
- SKU
- CS-CM035SL
41,95 €
Kuvaus / Kustomoitu akkupaketti 18650 4S1P akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu akkupaketti erikois -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-CM035SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169260 |
| Korvaa | 18650 4S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 37.44Wh |
| Mitat | 132.00 x 36.90 x 20.00mm |
Stocks
Write Your Own Review