KURIO 7S akku 4000mAh
calcActive())">
KURIO 7S akku 4000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KURIO tablettien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-KUC130SL
27,95 €
Kuvaus / KURIO 7S akku 4000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-KUC130SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115311 |
| Korvaa | PL458097 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 99.15 x 79.55 x 4.20 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review